Στα πλαίσια της συμμετοχής της στην έκθεση τεχνολογίας DTE 2009 και με αφορμή την συνεργασία με την Π.Α.Ε Παναθηναϊκός, η εταιρεία Τάλως και η Kaspersky Lab φιλοξένησαν στο περίπτερο τους παίχτες της ομάδας, Σωτήρη Νίνη και Σωτήρη Λεοντίου
Στα πλαίσια της συμμετοχής της στην έκθεση τεχνολογίας DTE 2009 και με αφορμή την συνεργασία με την Π.Α.Ε Παναθηναϊκός, η εταιρεία Τάλως και η Kaspersky Lab φιλοξένησαν στο περίπτερο τους παίχτες της ομάδας, Σωτήρη Νίνη και Σωτήρη Λεοντίου
no relative posts found